гарантія та повернення товару


Image description

ГАРАНТІЯ

Компанія KAYER є офіційним і ексклюзивним представником продукції TM Akzentz на території України. Співпрацюючи з нами, ви гарантовано отримуєте оригінальну продукцію ТМ Akzentz та Clearance. Компанія KAYER не несе відповідальності за продукцію та товар, придбаний у осіб, які не є офіційними представниками.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ KAYER НАЛЕЖИТЬ ДО ПЕРЕЛІКУ ТОВАРУ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ (ПОВЕРНЕННЮ), ЗГІДНО З ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 БЕРЕЗНЯ 1994 РОКУ № 172 «ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ОКРЕМИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ« ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ»

Такий товар можна повернути тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року №172 клієнт має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня покупки за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Повернення товару, який був замовлений на офіційному сайті компанії KAYER

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: комплектація, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного товару. 

Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за магазином право відмовити покупцеві в обмін або повернення товару. 

Забираючи товар з відділення Нової Пошти, ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти посилку у присутності співробітника кур'єрської служби / кур'єра. 

Купуючи товар в офісі продажу компанії KAYER ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. 

Техніка належної якості, яка вводилася в експлуатацію не підлягає обміну / поверненню Покупець має право розраховувати на гарантійний ремонт, якщо: 

 • на товар встановлено гарантійний строк. З приводу гарантійного ремонту звертайтеся до менеджера;

 • товар придбаний в копанії Kayer або офіційних представників компанії. Терміни гарантії товару вказується на упаковці товару або у інструкції по експлуатації.