kayer.eu

quality brand service

Shop photo

Компанія KAYER - ексклюзивний імпортер топових продуктів нейл індустрії. Ми намагаємося забезпечити майстрів нігтьової індустрії безпечними і якісними матеріалами, пропонуючи весь спектр необхідних засобів і аксесуарів для комфортної та результативної роботи.

Наша мета - розвиток сфери нейл індустрії шляхом трансформації майстра манікюру в нейл стиліста, який орієнтований в першу чергу на результат в роботі, який цінує власний час і йде шляхом постійного самовдосконалення.

Компанія KAYER пропонує своїм клієнтам кращі матеріали для роботи, якісний сервіс і постійну підтримку.

Працюючи з нами, ви завжди впевнені в своєму результаті.

ФІЛІЇ КОМПАНІЇ KAYER

В Україні філії компанії розташовані в м Київ та Львів. У Європі ми представлені філією в Польщі у місті Варшава.

ДИСТРИБУЦІЯ

Офіційні предстваництва компаниї на території України: Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Львів, Рівне, Чернівці, Луцьк, Тернопіль.

НАШІ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

Працюючи з нами, ви завжди впевнені в своєму результаті.

Компанія каер пропонує своїм клієнтам кращі матеріали для роботи, якісний сервіс і постійну підтримку.

Топові матеріали для роботи майстрів в салонах нігтьової естетики.

Ми пропонуємо широкий асортимент професійних матеріалів, які задовольняють потребу ринку нейл-індустрії і відповідають сучасним технікам надання послуг. Наш пріоритет у виборі матеріалів: безпечний склад інгредієнтів, легкість в застосуванні, комфорт та безпека майстра та кінцевого споживача. 

Навчання в освітньому центрі, що готує фахівців сучасного манікюру та педикюру - Yuliya Stadnik Nail Academy.

Ми прагнемо донести знання і майстерність професіоналів до майстрів-початківців та підвищити рівень професіоналізму майстрів з досвідом.

Організація змагально-освітніх заходів для фахівців nail індустрії

НАС ОБИРАЮТЬ ЗАВДЯКИ НАШИМ ПЕРЕВАГАМ


Якість

Продукція ТМ AKZENTZ і CLEARANCE є топовою і затребуваною на ринку nail-індустрії. Вона не викликає алергічних реакцій у майстри і клієнта, проста у використанні і комфортна в носінні і застосуванні

Індивідуальний підхід

Ми приділяємо максимум часу і уваги кожного клієнта. Розробляємо лояльні умови для кожної категорії клієнтів

Оперативність

Ми докладаємо всіх зусиль для оперативної взаємодії з нашими клієнтами. Ви завжди можете бути впевненим, що Ваше замовлення буде виконано якісно і в найкоротші терміни

Сервіс

Якісний сервіс - це один з наших стандартів обслуговування клієнтів. Ми завжди відкриті до спілкування, з вами завжди на зв'язку кваліфіковані і лояльні менеджери, готові надати консультацію і відповісти на всі ваші запитання. Корпоративна культура нашої компанії об'єднує нашу команду единою місією і цінностями, завдяки чому постійна турбота і задоволення потреб наших клієнтів сприяє впевненому зростанню нашої компанії.

Наші партнери - виробники професійних матеріалів для нейл індустрії і косметики по догляду за тілом зі світовим ім'ям.