ТМ Akzéntz - один з найпрогресивніших і популярних брендів серед виробників матеріалів в сфері нігтьової естетики.

Image description

Основна мета ТМ Akzéntz - створення максимально комфортних в нанесенні і безпечних у використанні материалів nail індустрії

ТМ Akzéntz пропонує широкий асортимент професійних матеріалів, які задовольняють потребу ринку нейл-індустрії і відповідають сучасним технікам надання послуг.

Переваги матеріалів Akzentz: безпечний склад інгредієнтів, легкість в застосуванні, міцність покриття, носибельність (тривалий строк покриття). Всі матеріали полимеризуются в професійних UV / LED лампах.

OPTIONS GEL


ОСОБЛИВОСТІ OPTIONS GEL

Унікальна система розчинних гелів для зміцнення, ремонту і нарощування нігтів. OPTIONS COLORS GEL - широка лінійка кольорових гелів для покриття натуральних і штучних нігтів. Це 100% гель-фарби для покриття і дизайну. Підходять для тонких і ослаблених нігтів. Надає додаткову міцність крихким, м'яким і пошкодженим нігтям. Лінійка кольорових гелів представлена ​​кількома колекціями, яка постійно поповнюється.

 Options Gel - від ремонту та укріплення нігтьової пластини - до ідеального покриття і креативного дизайну!

За допомогою унікальної системи розчинних гелів Optios Gel ви можете розширити спектр послуг і збільшити суму чека.

Options Opti-Bond

Зв`язуючий гель, що забезпечує зчеплення з натуральним нігтем.

Options Crystal Clear

Прозорий з кристально чистим глянцевим блиском  гель, що самовирівнюється. Забезпечує міцне зчеплення.

Options Art White

Ультра-яскравий, білий гель. Наноситься як кольоровий шар гелю.

Options Colours
Широке різномаїття кольорових відтінків, які не втрачають колір та не сколюються.

Моделювання системою Options Gel

КРОК 1

Зніміть натуральний блиск нігтьової пластини за допомогою м'якого Бафа. Протріть ніготь засобом Prep & Wipe за допомогою безворсовой серветки.

КРОК 2

Встановіть форму. Нанесіть шар Options Opti-Bond (для кращої адгезії використовуйте X-Bond) пензлем і просушіть (30 сек. В LED, 2 хв. В UV лампі).

КРОК 3

Смоделируйте поверхню нігтьової пластини, використовуючи гель Options Clear, Crystal Clear, або Pink. Просушіть (30 сек. В LED або 2 хв. В UV лампі)

КРОК 4

Зніміть форму і протріть поверхню засобом Prep & Wipe. Надайте потрібну довжину нігтя і зашліфуйте поверхню. Протріть ніготь безворсовой серветкою, змоченою в засобі Prep & Wipe.

КРОК 5
Прорисуйте френч, використовуючи Brite White і Options Clear або Crystal Clear в якості фінішного глянцевого покриття. Або нанесіть кольоровий шар гелю на всю поверхню нігтя. Просушіть і нанесіть фінішне глянсове покриття Options Clear або Crystal Clear.

Техніка нанесення кольорового гелю Options Gel

КРОК 1

Після виконання манікюра, зашліфуйте поверхню нігтьової пластини. Надайте форму вільному краю нігтя. Витріть залишки пилу і знежирте поверхню засобом Prep & Wipe за допомогою безворсовой серветки.

КРОК 2

Нанесіть тонкий шар Options Base або Options Opti-Bond (для максимальної агдезіі використовуйте X-Bond) на всю поверхню нігтьової пластини. Висушіть в LED лампі 30 сек (UV - 2 хв.).

КРОК 3

Нанесіть тонкий шар кольорового гелю за допомогою пензлика і просушіть в LED лампі 30 сек. (UV - 2 хв.) Для щільності кольору нанесіть другий тонкий шар і просушіть.

КРОК 4

Нанесіть LUXIO Gloss на всю поверхню нігтьової пластини. Просушіть в UV лампі 2 хв (в LED лампі 30 сек).

КРОК 5
Нанесіть шар Options Clear або Crystal Clear для ультра глянцевого ефекту. Сушіть в LED лампі 30 сек. або UV лампі 2 хв.

GEL PLAY


Особливості Gel Play

Плотно пігментований, 100% розчинний гель, який полімеризується в UV / LED лампі . Без запаху. При нанесенні не тьмяніє і не вигоряє, тійкий до сколів і подряпин. Не розтікається - ідеальний для створення  тонких ліній. Легко розчиняється. 

 Рекомендації щодо застосування 

Gel Play Paints

Сильно пігментірованний гель для нейл арту, в тому числі для створення тонких і дрібних деталей, об'ємних дизайнів.

Gel Play Glitters

Сильно пігментовані мерехтливі гліттери.

Gel play mermaid

Мерехтливі гліттери з 3D ефектом, підходять для створення таких дизайнів, як рідкі камені. Міняють відтінки залежно від базового відтінку.

Gel Play Glitz

Супер насичені гліттери з яскравим мерехтінням.

GEL PLAY GLITTERS CRUSH
 Гель, що містить щільно пігментовані шестигранні блискітки різного розміру.
Gel Play Pearlescent Powder
Надтонкий порошковий пігмент, призначений для отримання відбиває хромової поверхні при нанесенні на гель. 

 Технологія використання Gel Play

КРОК 1

Підготувати нігтьову пластину для покриття. Виконати манікюр та знежирити воверхню нігтьової пластини засобом Prep&Wipe.

КРОК 2

Нанести базове покриття та кольоровий шар гелю, просушуючи в LED лампі 30 сек. (UV - 2 хв.) кожен шар гелю.

КРОК 3

Використайте Gel Play для промальовування тонких ліній і дизайнів.

Gel Play може бути використаний для покриття всієї поверхні нігтьової пластини. 

КРОК 4
Просушити та нанести фінішне глянсове покриття.

 Технологія використання та нанесення Gel Play Pearlescent Powder

КРОК 1

Підотувати нігтьову пластину. Нанести базове покриття LUXIO BASE та кольорове покриття, просушити в лампі кожен шар.

КРОК 2

Нанести топ без липкого шару LUXIO TOP SHINE-ON

КРОК 3

Надягніть нітрилові рукавички (рукавички майстра для манікюру), набиріть необхідну кількість засобу на кінчик пальця і ​​легкими рухами від кутикули до торця нігтьової платини наносити пудру розтираючими рушами до бажаного результату.

КРОК 4
Злегка бафом зашлифуйте торець нігтьової пластини і "запечатайте" його базою LUXIO BASE. Просушуємо в LED / UF лампі  та  нанесіть на всю поверхні нігтьової пластини LUXIO TOP GLOSS

PRO-FORMANCE GEL

Система гелів для нарощування і моделювання штучних нігтів. Мають різну в'язкість і властивості.

Особливості Pro-Formance Gel

Ідеальне рішення для моделювання штучних нігтів. Гель розроблений на основі технології алмазного міцності Diamond Strength Technology. Завдяки потужним молекулярним зв'язкам, гель має чудове зчеплення і міцність. Гелі Pro-Formance мають широкий спектр натуральних відтінків, різну ступінь в'язкості, що дозволяє майстру підібрати оптимальний матеріал для вирішення завдань будь-якої складності. Pro-Formance не містять розчинників, не мають запаху і надовго зберігають природний зовнішній вигляд нігтів в ідеальному стані.

Adhere

Базовий, рідкий гель, який відповідає за адгезію з натуральним нігтем. Наноситься тонким шаром, втираючи рухами.

Enhance

Друга фаза сістеми гелів. Не в'язкий гель, що самовирівнюється. Легко наноситься, дуже міцний і жорсткий. Наноситься після Adhere і перед Ultra Gloss. Після полімеризації має стійкий глянсовий блиск. Має декілька відтінків.

Balance

Гель-суфле середньої в'язкості, легко наноситься, що дозволяє розподілити його на поверхні нігтя з легкістю, не затікаючи в кутикулу. Твердий і міцний. Має декілька видтінків.

Balance Foundation
Твердий гель з щільною в'язкістю. Легко наноситься. Ідеальний для подовження нігтьового ложа. Має декілька відтінків.

Control white

Білий гель різних відтінків, легко наноситься, середньої в'язкості, частково самовирівнюється, не тече при формуванні вільного краю French манікюру.

Structure
Гель-желе, щільної в'язкості, для максимального контролю матеріалу тривалий час і моделювання довгих міцних нігтів. Дуже міцний, після висихання має стійкий дзеркальний блиск.
Ultra Gloss
Фінішне покриття. Кришталево прозоре і міцне. Стійкий до фарбування і пожовтіння, не тьмяніє і не вигорає.
Trinity
3-В-1 - універсальний гель, який самовирівнюється при нанесенні. Використовується в якості бази, конструюють гелю і топа. Має декілька відтінків.

Інструкція використання Pro-Formance Gel

КРОК 1

Підготувати нігтьову пластину (зашліфувати поверхню нігтя бафом, усуваючи природний блиск, знежирити за допомогою засобу PREP & WIPE, в якості додаткової дегидрации нігтя використовуйте засіб Sure Bond)

КРОК 2

Відсунути кутикулу пушером, прибирати залишки птеригия. За допомогою бафа усунути блиск з поверхні нігтів. Засобом Prep & Wipe видалити залишкі пилу і знежирети нігтьову пластину.

КРОК 3

Тонким шаром, втираючими рухами нанести базовий гель Adhere. Сушити в LED лампі - 30 sec. UV - 2min.

КРОК 4
В залежності від необхідності і бажання клієнта нанести прозорий гель Enhance, Balance або Balance Cover, змодолювати поверхню штучного нігтя. Просушити в LED лампі - 30 sec. UV - 2min.
Крок 5
Видалити дисперсійний шар за допомогою рідини Prep & wipe, виконати фінішний опил нігтів.
Крок 6
Нанести фінішний шар: гель Ultra Gloss або закріплювач без липкого шару Shine-ON.