LUXIO GEL - 100% растворимый гель в лаковом флаконе

Image description

Luxio Gel розробляється на заводі Akzentz в Канаді

Завод був заснований в 1989 році і вже більше 25-ти років створює і розробляє гелеві системи для моделювання та покриття нігтів найвищої якості. Завдяки власним розробкам і дослідженням Akzentz став одним з найпрогресивніших і популярних брендів серед виробників професійних продуктів для нейл-сфери.

Основна мета технологів заводу Akzentz - створення максимально комфортних в нанесенні і максимально безпечних у використанні матеріалів для покриття нігтів. Саме на заводі Akzentz вперше була розроблена розчинна формула гелю, який не містить в своєму складі розчинників і смол.

Переваги гелів LUXIO
 Консистенція

Гелі Luxiо мають чудову консистенцію, вони не густі і не рідкі, не розтріскуются та не сколюються при носці.

Полімеризація

Полімеризується в LED лампі (30 сек) і UV лампі (2 хв). Легко розчиняється засобом Soak-Off.

Покриття

Покриття не ушкоджує натуральний ніготь, так як не вимагає запилювання прі знятті матеріалу. Надає додаткову твердість крихким, м'яким і пошкодженим нігтям. Зміцнює, відновлює і покращує стан нігтьової пластини, захищає ніготь від зовнішніх пошкоджень.

Палітра

Покриття Luxio можна носити безперервно, гель не пересушує нігтьову пластину протягом часу носіння, оскільки немає в складі розчинників. Палітра Luxio складається з більш ніж 180 відтінків, яка постійно попвнюється новими колекціями. Всі кольори прекрасно колеруются між собою.

Покриття Luxio ніколи не завдасть шкоди вашому здоров'ю!

Luxio Gel абсолютно гіпоалергенний. Навіть при контакті зі шкірою людини гель не викликає алергічних реакцій або подразнень. Без запаху, що не доставляє дискомфорту під час роботи як клієнтові, так і майстру.

Luxio Gel є розчинним гелем. Він має пористу структуру і розчиняється за допомогою спеціальної рідини (Soak Off), яка, проникаючи всередину, руйнує молекулярну ланцюг. Завдяки чому гель стає податливим о зняття.

Базове покриття

Компанія Akzentz розробила декілька варіантів базового покриття різної консистенції, які мають особисті характеристики та властивості для вирішення певних завдань, пов'язаних з різними проблемами нігтьової пластини.

Luxio Base

Базове покриття, яке має конструюють можливості. Дозволяє вирівнювати поверхню нігтьової пластини, так само з її допомогою можна наростити до 2 мм довжини (ремонт). Наноситься тонким шаром, забезпечує чудову зчеплення з поверхнею нігтьової пластини

X-Bond

Базове покриття. Рідкий гель, має посилену адгезію, яка забезпечує більш міцне зчеплення матеріалу з поверхнею нігтьової пластини. Забезпечує більш тонке нанесення без ефекту «push-up». Це універсальна база, яку можна використовувати з усіма системами від Akzentz.

LUXIO BUILD

Будівельний гель, більш густої консистенції. З ним ви зможете з легкістю створити арку, правильну форму нігтя, і ідеальний відблиск. Наноситься на базове покриття Luxio Base Gel

Топове покриття


TOP GLOSS

Tопове покриття, закріплювач. Має дисперсійний (липкий) шар. Забезпечує гарний глянцевий ефект, ідеальні відблиски. Легкорозчинний гель за допомогою засобу Soak-off

SHINE-ON

Інноваційне топове покриття з ультра глянцевим, кристально прозорим блиском. Покриття стійке до подряпин, не сколюється. Після полімеризації не залишає липкого дисперсного шару. Сумісний з будь-яким гелем і акрилом.

Matte-On

Топове покриття, яке швидко і легко забезпечує будь-якому гелю візуально оксамитову і м'яку поверхню. Легко наноситься і розчиняється.

TOP EFFECT
Топове прозоре покриття з мікроблискавками різного кольору. Наноситься так само, як топове покриття. Використовується в якості додаткового єфекту блискавок.

Техніка нанесення гелів Luxio

Luxio Gel - це 100% рідкий гель в лаковому флаконі. Він має дуже комфортну в нанесенні консистенцію. Тільки прі дотриманні технології використання та рекомендацій роботи з гелем, ви отримаєте якісний та очікуваний результат.

КРОК 1

Шліфувальнім бафом / пилкою проходимося по поверхні натурального нігтя.

КРОК 2

Ретельно знежирюємо ніготь 2 рази за допомогою засобу PREP & WIPE.

КРОК 3

Для додаткового знежирення вологих нігтів використовуємо Sure-Bond -дегідратор.  Далі працюємо по одному пальцю, ретельно запечатуючи торці.

КРОК 4

Наносимо BASE LUXIO середнім шаром, запечатуємо торець.

Перед використанням будь-якого кольорового покриття Luxio розмішуємо матеріал шпателем (перемішуємо пігмент, якій можливо осів на дні флакону).

КРОК 5

Наносимо 1-й шар кольорового покриття, запечатуєючи торець.

КРОК 6

Наносимо 2-й шар кольорового покриття, запечатуючи торець

КРОК 7

Наносимо топове покриття, запечатуємо торець.

КРОК 8

Видаляємо дисперсію / липкий шар засобом Prep & Wipe

МАНІКЮР

Запорукою ідеального нанесення покриття Luxio Gel і наступною службою матеріалу є бездоганний, професійний манікюр.

ЛАМПА

Дотримуйтесь правил і рекомендації використання ламп для полімеризації гелів.Використовуйте лампу відповідної потужності.Перевірте справність всіх світлодіодів/лампочок. Випромінювання лампи повинно попадати на всю поверхню матеріалу, який полымеризуэться. В роботі з матеріалами TM Akzentz використовуйте лампу завода виробника. Ми не можемо гарантувати, що лампа іншого виробника забезпечить якісну полімеризацію матеріалів Akzentz. 

Використовуючи лампу іншого виробника звертайте увагу на технічни характеристики, які можуть НЕ відповідати вимогам для отримання якісного покриття.

ПРЕПАРАЦІЯ

Переконайтеся, що ви належним чином підготували нігтьову пластину для нанесення матеріалу - знежирили та зашліфували належним чином поверхню НП.

НАНЕСЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Зверніть увагу, що нанесення гелю Luxio занадто товстим шаром може бути причиною відшарування матеріалу. Рекомендуємо наносити Luxio Gel тонким, щільним шаром. Обов'язково «запечатайте» гелем торець вільного краю нігтьової пластини. Це виключить відшарування і відколи з торця нігтя.